Wyszukaj:
Nasz siding jest odpowiadający najwyższym standardom produkcyjnym, dostępny w bardzo korzystnej cenie. Podbitka i podsufitka dachowa.
Okna praktyczne i zarazem proste rozwiązania tego systemu oraz bardzo dobra jakość wykonania gwarantują wysoki komfort i dużą łatwość użytkowania.
System rynny ciągłe został wprowadzony w USA, a następnie przez różne firmy w innych krajach jako jeden z najlepszych systemów odwadniających.
Kostka, płyty, krawężniki z granitu. Granit, kostka granitowa Kęty, Oświęcim.
Logowanie:      Użytkownik: Hasło:      Rejestracja

O Firmie

Firma ROLL-MAX powstała w 1991 roku postanowieniem Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej wydział VI gospodarczy. W dniu 18 stycznia została wpisana do rejestru pod nr H-1391 jako P.H.U.P. Roll-max Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach ul. Szpitalnej 9.

Od samego początku t.j. od 1991 roku firma zajmowała się handlem materiałami budowlanymi ze szczególnym uwzględnieniem materiałów importowanych z USA.
Jako jedni z pierwszych zastosowaliśmy w polskim budownictwie amerykańskie elewacje winylowe SIDING i GONT BITUMICZNY.
Do chwili obecnej jesteśmy jednym z dealerów firmy ROYAL EUROPA specjalizującej się w produkcji tego materiału elewacyjnego.

Drugim podstawowym asortymentem handlowym jest GRANIT.
Oferujemy GRANIT pod każdą postacią od płyt o fakturze polerowanej, płomieniowanej lub groszkowanej poprzez kostkę brukową, krawężniki do wyrobów gotowych jak blaty, lady, posadzki oraz nagrobki wg indywidualnych projektów klienta. Współpracując z wyspecjalizowanymi firmami wykonawczymi zapewniamy również fachowy montaż sprzedawanych wyrobów.

Od kilku lat jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem producenta stolarki okiennej firmy ALDO. Realizujemy montaż i wymianę stolarki w budynkach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, halach przemysłowych, szkołach i innych instytucjach użyteczności publicznej.