Wyszukaj:
Nasz siding jest odpowiadający najwyższym standardom produkcyjnym, dostępny w bardzo korzystnej cenie. Podbitka i podsufitka dachowa.
Okna praktyczne i zarazem proste rozwiązania tego systemu oraz bardzo dobra jakość wykonania gwarantują wysoki komfort i dużą łatwość użytkowania.
System rynny ciągłe został wprowadzony w USA, a następnie przez różne firmy w innych krajach jako jeden z najlepszych systemów odwadniających.
Kostka, płyty, krawężniki z granitu. Granit, kostka granitowa Kęty, Oświęcim.
Logowanie:      Użytkownik: Hasło:      Rejestracja

KRATKA TRAWNIKOWA - KRATKA TRAWNIKOWA - Panel trawnikowy

Cena: 12 zł 11 zł
Wybierz kolor:

Ilość: szt.Dane techniczne:
gabaryty 583 x 387 mm
wysokość 51 mm
ciężar 1,05 kg/szt
1 m2 = 4,4 szt.
materiał 100% PEHD
Panel posiada elementy ułatwiające wzajemne zakleszczanie.


Zalety:
* duża wytrzymałość na obciążenia statyczne (wg ekspertyzy 200 t/m2
* szybkość i prostota montażu
* prawie 100% zazielenie wzmocnionej powierzchni
* przyjazny dla środowiska naturalnego
TRAWNIK
Komory ułożonej kratki zasypuje się ziemią ogrodową na taką wysokość, aby po okresie kiedy ziemia ulegnie samoistnej konsolidacji, wspomaganej równomiernym zraszaniem, znajdowała się 5 mm poniżej górnej krawędzi kratki.

Zasianie trawy należy przeprowadzić w ilościach zgodnych z instrukcją producenta nasion. Przy lekkiej glebie wypełniającej kratkę, nasiona można wcześniej wymieszać z glebą i wypełnić nią komory.

W okresie intensywnego wzrostu trawy, glebę należy utrzymywać w stanie wilgotności i jednocześnie unikać długotrwałego parkowania pojazdów. Po całkowitym zarośnięciu kratek trawą, powstałą powierzchnię należy traktować jak zwykły trawnik. Wszystkie prace pielęgnacyjne - nawożenie, podlewanie i koszenie -  powinny być wykonywane jak przy intensywnie eksploatowanych trawnikach.


Cena: 12 zł 11 zł
Wybierz kolor:

Ilość: szt.