Wyszukaj:
Nasz siding jest odpowiadający najwyższym standardom produkcyjnym, dostępny w bardzo korzystnej cenie. Podbitka i podsufitka dachowa.
Okna praktyczne i zarazem proste rozwiązania tego systemu oraz bardzo dobra jakość wykonania gwarantują wysoki komfort i dużą łatwość użytkowania.
System rynny ciągłe został wprowadzony w USA, a następnie przez różne firmy w innych krajach jako jeden z najlepszych systemów odwadniających.
Kostka, płyty, krawężniki z granitu. Granit, kostka granitowa Kęty, Oświęcim.
Logowanie:      Użytkownik: Hasło:      Rejestracja

ROLETY - System adaptacyjny

Zapraszamy do naszych biur handlowych

Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:System adaptacyjny przeznaczony jest do stosowania w wykończonych już budynkach.
Roleta wykonana z aluminiowych paneli wypełniona pianką poliuretanową zwijana jest do skrzynki, która montowana jest we wnęce okiennej lub do ściany nad oknem.
Skrzynka jest elementem dekoracyjnym. Oferujemy duży wybór kolorów rolet.
Rolety mogą być stosowane do okien i drzwi, jako wejścia do sklepów i stoisk.

W okresie letnim można ograniczyć efekt nadmiernego nasłonecznienia i nagrzewania pomieszczeń, rolety odbijają promienie słoneczne  tuż przed szybą pozostawiając efekt przyjemnego chłodu w pomieszczeniu.

W okresie zimowym okna stanowią jedno z głównych źródeł strat ciepła w budynku. Dzięki zastosowaniu rolet zewnętrznych można w znacznym stopniu ograniczyć ten niepożądany efekt. Między oknem a pancerzem tworzy się tzw. poduszka powietrzna dodatkowo izolująca, zmniejszając dzięki temu zapotrzebowanie budynku na energię.


Zapraszamy do naszych biur handlowych

Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail: