Wyszukaj:
Nasz siding jest odpowiadający najwyższym standardom produkcyjnym, dostępny w bardzo korzystnej cenie. Podbitka i podsufitka dachowa.
Okna praktyczne i zarazem proste rozwiązania tego systemu oraz bardzo dobra jakość wykonania gwarantują wysoki komfort i dużą łatwość użytkowania.
System rynny ciągłe został wprowadzony w USA, a następnie przez różne firmy w innych krajach jako jeden z najlepszych systemów odwadniających.
Kostka, płyty, krawężniki z granitu. Granit, kostka granitowa Kęty, Oświęcim.
Logowanie:      Użytkownik: Hasło:      Rejestracja

ROLETY - System podtynkowy INTEGRO

Zapraszamy do naszych biur handlowych

Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:System adaptacyjny przeznaczony jest do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących.
Skrzynka roletowa po otynkowaniu pozostaje niewidoczna
Roleta wykonana z aluminiowych paneli wypełniona pianką poliuretanową zwijana jest do skrzynki, która montowana jest do nadproża nad oknem nie ingerując w konstrukcję okna, drzwi, nadproża.
Rolety w systemie integro wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część.


W okresie letnim można ograniczyć efekt nadmiernego nasłonecznienia i nagrzewania pomieszczeń, rolety odbijają promienie słoneczne  tuż przed szybą pozostawiając efekt przyjemnego chłodu w pomieszczeniu.

W okresie zimowym okna stanowią jedno z głównych źródeł strat ciepła w budynku. Dzięki zastosowaniu rolet zewnętrznych można w znacznym stopniu ograniczyć ten niepożądany efekt. Między oknem a pancerzem tworzy się tzw. poduszka powietrzna dodatkowo izolująca, zmniejszając dzięki temu zapotrzebowanie budynku na energię.


Zapraszamy do naszych biur handlowych

Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail: